Kaip tai veikia?

Pasirinkite turizmo paslaugų teikėją
Paslaugų tiekėjų sąrašas pateikiamas čia.
Direction Arrows
1 žingsnis
Užsakykite
Kreipkitės į vieną pasirinktą turizmo paslaugų teikėją.
Direction Arrows
2 žingsnis
Patvirtinkite
Paslaugos teikėjui pateikite galiojančios licencijos numerį arba turizmo paslaugų kuponą, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pasirašykite paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją.
Direction Arrows
3 žingsnis
Atsiskaitykite
Jei pasirinkta paslauga yra brangesnė nei 200 eurų, sumokėkite likusią sumos dalį.
Direction Arrows
4 žingsnis
Pasinaudokite paslauga.*
*Paslauga pasinaudoti galite tik vieną kartą nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 15 d.
Print Friendly, PDF & Email

Kilus klausimams kreipkitės:  tel. 8 5 2640200 arba atostogosmedikams@lithuania.travel

Dėmesio! Projektas „Atostogos medikams“ pratęsiamas iki gruodžio 15 d.
Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė atnaujintą priemonės aprašą, kuriuo numatyta priemonės įgyvendinimo terminą pratęsti iki gruodžio 15 d. Atnaujintą dokumentą galite rasti čia.
Trūksta idėjų, kokias paslaugas galėtumėte įsigyti?
▪️ Galbūt pats laikas pasilepinti prabangia nakvyne viešbutyje su vakariene į kambarį arba pabėgti į atokią kaimo turizmo sodybą? Apgyvendinimo paslaugas teikia viešbučiai, moteliai, apartamentai, sanatorijos, kaimo turizmo sodybos, kempingai ir daugelis kitų.
▪️  O gal esate užkietėję gurmanai? Kelionių organizatoriai ir agentai siūlo pasimėgauti degustaciniais maisto rinkiniais ir susipažinti su įvairių kultūrų virtuvėmis nuotolinėse paskaitose arba užsisakyti vakarienę į namus iš geriausiai vertinamų šalies restoranų.
▪️ Kaip niekad aktualus ir sveikatos gerinimas! Tiems, kas neturėjo galimybės pasirūpinti savo sveikata anksčiau, gydymo paslaugas vis dar teikia medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo centrai.
▪️ Norintiems profilaktiškai stiprinti imunitetą ar gerinti fizinę formą kelionių organizatoriai siūlo nuotolinių treniruočių paketus arba asmenines treniruotes lauke. Taip pat - apgyvendinimo paslaugas su pasivažinėjimais dviračiais, komercine žvejyba bei šiaurietiško ėjimo programomis.
▪️ Pasiilgusiems pažinimo džiaugsmo - nuotolinės ekskursijos vaizdo skambučių pagalba, individualus objektų lankymas su audiogidu ir net privatūs kino seansai išskirtinėse Lietuvos vietose.
▪️ O jei trokštate pabėgti iš savo aplinkos, kelionių organizatoriai gali jums pasiūlyti pervežimą ar transporto nuomos paslaugas kelionei į kitą miestą.
Saugaus poilsio!